Центр працює за талонною системою, згідно з якою талони на обстеження (де вказані дата, час прийому, № кабінету, прізвище лікаря) кожного відділу Центру передаються в заклади охорони здоров’я м. Києва відповідно до їх попередніх замовлень на всі види обстежень. На кожному талоні робиться пропис: „обстеження безоплатне”.

Пацієнтам, які мають бажання пройти обстеження самостійно, без направлення дільничного лікаря, іноземним громадянам, а також пацієнтам за договорами зі страховими компаніями чи іншими юридичними особами, медичні послуги надаються за відповідними цінами. Тарифи на платні медичні дослідження передбачені п.п. 13, 21, 22, постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 року № 989 „Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти”, погоджені Управлінням з питань цінової політики та Головним управлінням охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації.

Всі обстеження відділів рентгенівської діагностики (РД), комп'ютерної томографії (КТ) та магнітно резонансної томографії (МРТ) проводяться тільки при наявності направлення лікаря з указанням мети обстеження та клінічного завдання обстеження

                                                Правила прийому

 
Банер